Gezinnen van nu
Omschrijving:
Een traditioneel gezinsbeeld, met één vader en één moeder, is al lang niet meer de standaard. Steeds meer kinderen in Nederland groeien op in samengestelde gezinnen, meeroudergezinnen en regenbooggezinnen. Het krijgen en hebben van kinderen is niet altijd even makkelijk als je niet aan de oude standaard voldoet. Als het dan toch lukt om de kinderwens te vervullen, komen er vaak vooroordelen en juridische rompslomp bij kijken. Afra Rijkhoff (Roze bubbel) en schrijvers Eke Krijnen (Een echte ouder) en Sara Coster (De wens en de vaders) bespreken de uitdagingen binnen queer ouderschap aan de hand van persoonlijke verhalen.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Hot Milk
Emotioneel geladen queer drama in de zon: Sofia (Emma Mackey) is met haar zieke moeder (Fiona Shaw) in Spanje en wordt gehypnotiseerd door de aantrekkingskracht van de vrijzinnige Ingrid (Vicky Krieps). Win kaartjes!
Lees verder
Regenboogboek 2025
Het Regenboogboek van het Jaar wordt georganiseerd in het kader van Pride Amsterdam. De jury zal zich de komende tijd buigen over de drie boeken die de meeste stemmen kregen.
Lees verder
Roze Woensdag 2025
Een feest voor iedereen: verwacht een kleurrijk en inclusief programma tijdens Roze Woensdag, onderdeel van de Nijmeegse Vierdaagsefeesten. Op woensdag 16 juli staat de LHBTIQ+ gemeenschap centraal.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden