Queer aan Zee Meetup
Omschrijving:
Zoek je misschien nieuwe, queer mensen om je heen? Kom dan zaterdag 26 oktober naar de Queer aan Zee Meetup! Vanaf 16.00 uur vind je deze in café De Prael aan het Esperantoplein 20 in Den Haag. Spot de open groep bij de mini pride vlaggen op de tafels, haal een drankje bij de bar en schuif gezellig aan. Welkom!
Queer aan Zee is een klein, langlopend initiatief in Den Haag voor bi+, pan, aseksuele, lesbische, homoseksuele, transgender, intersekse, queer en/of non-binaire mensen. Herken je je helemaal of een beetje in deze doelgroep? Dan is Queer aan Zee misschien wel interessant voor jou. Wie weet maak je daar nieuwe vrienden (m/v/x), die je leven zoveel meer interessanter maken.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Lesbisch met een man
We waren al zo'n tien jaar bij elkaar toen ze over gendertransitie begon. Ik wist dat die wens er was en had er geen moeite mee. Dacht ik toen. Nu de transitie zo goed als rond is, weet ik het niet meer. Wat zou jij doen?
Lees verder
Babygays
Hockey en plezier met queers onder elkaar: we spreken Leonoor en in haar stem schijnt continue de zon. Het is duidelijk dat het plezier van de Babygays ook het hare is.
Lees verder
SERA - Are You Sorry Now
'Het is een krachtige popballad waarin ik de rauwe emoties van liefdesverdriet en teleurstelling laat horen. Are You Sorry Now vertelt mijn verhaal — van alles geven, en toch met lege handen achterblijven.'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden