Boris Dittrich Coming Out Lezing 2024
Omschrijving:
Vrijdag 11 oktober is internationale Coming Out dag. PRIDE66 organiseert dan traditiegetrouw de Boris Dittrich Coming Out Dag Lezing, vernoemd uiteraard naar PRIDE66 boegbeeld en befaamd D66 politicus; Boris Dittrich. Diverse smaakmakers, activisten en iconen van de regenbooggemeenschap waren afgelopen jaren de voordragers van deze lezing.
Dit jaar zal boegbeeld Vera Bergkamp spreken. Zij was voorzitter van het COC, Tweede Kamerlid namens D66 en tot voor kort voorzitter van de Tweede Kamer. Ze heeft zich als geen ander ingezet voor de regenbooggemeenschap en aantoonbaar diverse mijlpalen in onze gedeelde Nederlandse roze geschiedenis geslagen.
Zij zal voor het eerst publiekelijk spreken sinds haar werk in de Tweede Kamer en we zijn vereerd dat ze dat bij PRIDE66 komt doen.
Het evenement vindt plaats op vrijdag 11 oktober bij de OBA Oosterdok in Amsterdam, vlakbij het Centraal station. De locatie is goed toegankelijk voor mensen in een rolstoel of die slecht ter been zijn. We verwelkomen mensen vanaf 19.00u en de lezing vangt aan om 19.30u. We verwachten dat het afgelopen is rond 21.00u en doen dan een borrel op dezelfde plek.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Dominante vrouw
'Ik laat over me heen lopen. Zelfs in het openbaar, met anderen, spreekt mijn vrouw voor mij. Het komt vernederend over, liefdeloos. Na al die jaren lijkt het me bijna onmogelijk het tij te keren. Wat zou jij doen?'
Lees verder
OGENE on tour
Geïnspireerd door de Griekse mythe waarop Garden of Hera is gebaseerd, combineert OGENE muziek, dans en hun kenmerkende meerstemmige zang tot een betoverende live-ervaring.
Lees verder
Petra, liefde en Lesbos
Hoe kwam Petra als 17-jarige Amsterdamse in Griekenland terecht? Hoe kijkt ze terug op het programma B&B vol liefde? En hoe zit het nou precies met haar liefdesleven? We spraken haar!
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden