Boris Dittrich Coming Out Lezing 2024

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 11 oktober 2024
Tijd: 19:30-21:00
Type: Politiek
Website: https://d66.nl/events/boris-dittrich-coming-out-lezing-2024/

Locatie:

Naam: OBA Oosterdok (Openbare Bibliotheek Amsterdam)
Straat: Oosterdokskade 143
Postcode: 1011 DL
Plaats: Amsterdam
Provincie: Noord-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Vrijdag 11 oktober is internationale Coming Out dag. PRIDE66 organiseert dan traditiegetrouw de Boris Dittrich Coming Out Dag Lezing, vernoemd uiteraard naar PRIDE66 boegbeeld en befaamd D66 politicus; Boris Dittrich. Diverse smaakmakers, activisten en iconen van de regenbooggemeenschap waren afgelopen jaren de voordragers van deze lezing.


Dit jaar zal boegbeeld Vera Bergkamp spreken. Zij was voorzitter van het COC, Tweede Kamerlid namens D66 en tot voor kort voorzitter van de Tweede Kamer. Ze heeft zich als geen ander ingezet voor de regenbooggemeenschap en aantoonbaar diverse mijlpalen in onze gedeelde Nederlandse roze geschiedenis geslagen.


Zij zal voor het eerst publiekelijk spreken sinds haar werk in de Tweede Kamer en we zijn vereerd dat ze dat bij PRIDE66 komt doen.


Het evenement vindt plaats op vrijdag 11 oktober bij de OBA Oosterdok in Amsterdam, vlakbij het Centraal station. De locatie is goed toegankelijk voor mensen in een rolstoel of die slecht ter been zijn. We verwelkomen mensen vanaf 19.00u en de lezing vangt aan om 19.30u. We verwachten dat het afgelopen is rond 21.00u en doen dan een borrel op dezelfde plek.


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Marlow Moss

Moss zocht naar een perfecte harmonie van vlakken en lijnen, waarin de materiële wereld wordt achtergelaten. Op haar eigen, innovatieve manier droeg ze bij aan de ontwikkeling van de moderne kunst.

Lees verder

Horoscoop februari 2026

Moedig zijn betekent deze maand: trouw blijven aan jezelf. Verwacht veranderingen buiten je comfortzone maar dichterbij de waarheid. Groei is niet altijd comfortabel. Wat staat jou te wachten?

Lees verder

Leer flirten & daten!

Met meer zelfvertrouwen op date? De 'Vrouw uit de kast'-cursus is voor vrouwen die aan het daten zijn en vastlopen of voor vrouwen die voor het eerst gaan daten met een vrouw. We spreken Stella!

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden