Bi-café Nijmegen
Omschrijving:
Ben je Bi+? Biseksueel? Queer? Trans? Misschien is het Bi-café Nijmegen dan iets voor jou! Bezoekers zijn een divers gezelschap, borrelend, kletsend en dansend in een gay cafe waar je jezelf kunt zijn. Wie weet maak je er nieuwe vrienden!
De gastpersonen herken je aan hun zwart t-shirt met het logo van het Bi-café Nijmegen. Ze zijn er om je welkom te voelen.
Deze Bi+ Meetup is elke eerste vrijdag van de maand. Tot dan!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
When Chueca Dies
Chueca, de iconische wijk in Madrid die al sinds de jaren '90 het bruisende hart van de LGBTIQ+ gemeenschap vormt, staat in deze film symbool voor de vrijheid voor LGBTIQ+ mensen wereldwijd.
Lees verder
Ze mag mijn zussen niet
Mijn partner kan niet door één deur met mijn twee zussen. Aan die zussen ligt het niet. Die vinden mijn vriendin helemaal oké. Wat is het probleem? Mijn partner vindt ze te simpel. Wat zou jij doen?
Lees verder
Coming Out Day
Op 11 oktober is het Coming Out Day. Verschillende steden, zoals bijvoorbeeld Den Haag, Gouda en Arnhem, organiseren daarom op die dag - of de hele week of maand eromheen - verschillende activiteiten.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden