Regenboog Tafelen
Omschrijving:
Op zaterdag 1 februari vindt de volgende editie van Regenboog Tafelen plaats! Regenboog Tafelen is een kook- en een eetclub waarbij je periodiek bij elkaar komt eten. Per keer geef je je op, en geef je aan of je kunt/wilt koken, of liever deze keer aanschuift. Op basis van de inschrijvingen maken we een verdeling en komen er bij een koker 4 of 5 mensen eten. Van te voren weet je niet met wie je ingedeeld wordt. Dat wisselt iedere keer. Het hoeven zeker geen culinaire hoogstandjes te zijn, het gaat vooral om het in een kleine huiselijke setting met elkaar kletsen en eten. Inschrijven kan tot uiterlijk 26 januari.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Roze Filmdagen 2026
Vanaf 18 maart kun je terecht in Amsterdam voor queer cinema van over de hele wereld: van intieme arthousefilms tot energieke komedies. Het festival laat zien hoe divers en mooi LGBTQ+ verhalen zijn.
Lees verder
Mathilde's Fidelity
We spreken Mathilde Santing, over hoe het is om weer op het podium te staan met haar nieuwe voorstelling, en over trouw blijven aan jezelf in de muziekindustrie en in de liefde.
Lees verder
AFAS Edisons
Froukje & S10 winnen Edison voor Frok en Stien, een EP die uitgroeide tot een hoogtepunt in de Nederlandse popmuziek. 'Frok en Stien maakt indruk als een overtuigend en verbindend popproject.'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden