HTQ x Klimmuur Haarlem

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 11 januari 2025
Tijd: 19:00-23:00
Type: Sport
Website: https://www.eventbrite.com/e/htq-x-klimmuur-haarlem-tickets-1116850372529

Locatie:

Naam: Klimmuur Haarlem
Straat: Spaarndamseweg 120-B
Postcode: 2021 KA
Plaats: Haarlem
Provincie: Noord-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Op zaterdag 11 januari is het weer zover! Na een succesvolle en gezellige eerste editie in 2023 was het wel weer tijd voor een klimavond voor queers.


Vanaf 19.00 uur zijn we welkom om te komen klimmen bij de Klimmuur in Haarlem. Heb je nog nooit geklommen, maar lijkt het je leuk om te proberen? Dan is dit hét moment om dat te doen. En sleep je vrienden mee!


Wil je niet klimmen, maar ben je er toch graag bij? Gezellig! We hebben de Klimmuur voor ons alleen.


Entree is gratis, mocht je geen abonnement hebben bij de Klimmuur. Ook een eventuele strippenkaart mag je in je zak houden. Als je zelf klimspullen hebt, neem die vooral mee. De mensen die geen gear hebben kunnen gratis bij de Klimmuur schoenen en gordels lenen. Als je liever met je eigen (schone) gympen wil klimmen, mag dat ook. Bij binnenkomst krijg je een muntje voor een drankje aan de bar.


Wanneer? zaterdag 11 januari 2025


Hoe laat? Van 19:00 tot 23.00 uur


Waar? Klimmuur Haarlem. Spaarndamseweg 120b (Aan het Spaarne bij de Vomar)


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Twee oude vrouwtjes

Hartverwarmende voorstelling naar een boek van Toon Tellegen, gespeeld door Thomas, Sacha en Jos. Over dat liefde in vele vormen voorkomt, maar boven alles universeel is.

Lees verder

Wat doe jij met kerst?

Wij vroegen onze lezers dit jaar naar de praktische kant van kerst: koken voor het kerstdiner, op vakantie naar een tropisch oord of gourmetten met de schoonfamilie... Wat doe jij met kerst?

Lees verder

En dan die kus...

Benieuwd naar de vrouw achter de immens populaire boeken, waarin de liefde tussen vrouwen niet zonder hobbels is, maar wel goed afloopt? Wij spraken Harper Bliss.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden