Haus of Fibre X Qult Tilburg
Omschrijving:
Samen met Qult Tilburg – een queer collectief dat zich inzet voor allerlei queer communities, makers en mensen in Tilburg - organiseren we op zondag 16 november een bijzondere editie van Museumgasten. Deze editie valt in de Transgender Remembrance week en dat is geen toeval. Tijdens Museumgasten staan de hosts van Qult samen met conservator Adelheid Smit en diverse gasten stil bij de overlappende thematiek van Haus of fibre en de Transgender Remembrance week. Klik op de link om meer te lezen over de sprekers, het programma en tickets.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Ik ben ze zat...
De gesprekken met mijn oude vriendinnen draaien om huizen kopen of verbouwingen, kindjes zijn er deels al of onderweg en crèches zoeken is ook een ding. En dan die feestjes! Het is een andere wereld.
Lees verder
HubClub'26
Inclusieve danskunst van Introdans op tournee: 'Iedereen mag zijn zoals die is.' Bekende choreografen bewerken bestaand werk voor een inclusieve cast, de première is op 6 februari 2026.
Lees verder
Sober is Sexy
Een nieuw geluid in een scene waar alcohol vanzelfsprekend is: Queer Beer lanceert Queer Beer 0.0 en gaat samenwerking aan met Queer & Sober om nuchterheid zichtbaar te maken in de queer community.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden