Happy New Queer Utrecht
Omschrijving:
Happy New Queer Utrecht, nieuwjaarsreceptie voor de regenboogcommunity
Op zondag 25 januari a.s. organiseren Bodytalk, Café Kalff, COC Midden-Nederland, Stichting PANN, Utrecht Pride en Utrecht Queer Culture Festival van 16.00 tot 19.00 uur ‘Happy New Queer Utrecht’ in poppodium EKKO (Bemuurde Weerd Westzijde 3). De Utrechtse nieuwjaarsreceptie voor de regenboogcommunity! Alle Utrechtse lhbtiqa+ organisaties, verenigingen en initiatieven, hun leden, vrijwilligers en supporters zijn van harte welkom om 2026 samen in te luiden. We gaan voor een liefdevolle en kleurrijke start van het nieuwe jaar, want een goed contact en netwerk is ontzettend waardevol en belangrijk.
Aanmelden is wenselijk, via dit formulier.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Queer geschiedenismaand
De maand maart staat in het teken van verhalen door de tijd heen van en over mensen die niet passen in de 'standaard' ideeën over liefde, gender, sekse en seksualiteit.
Lees verder
25 jaar getrouwd
Op 1 april is het 25 jaar geleden dat in Nederland het burgerlijk huwelijk werd opengesteld voor stellen van gelijk geslacht. Een historische gebeurtenis en een wereldprimeur. Zijn jullie dit jaar 25 jaar getrouwd?
Lees verder
Thesis on a Domestication
Terwijl hun liefde verdiept, blikt zij terug op haar levenspad en herschrijft ze haar eigen verhaal. Het resultaat is een krachtig en ontroerend pleidooi voor het recht op verlangen, ambitie en imperfectie.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden