Recht op Liefde - train the trainer
Omschrijving:
Gender, seksualiteit en cultuur in jouw groep: durf jij het gesprek te starten?
In deze workshop leer je hoe je gender en seksualiteit op een cultuursensitieve manier bespreekbaar maakt. Je ontdekt een methodiek om moeilijke gesprekken te openen en weerstand om te buigen naar een meer open en begripvolle houding. Via interactieve oefeningen en nieuwe perspectieven krijg je concrete handvatten om dit thema in diverse groepen te benaderen.
Voor wie?
Professionals die werken met cultureel diverse groepen en deze thema’s op een respectvolle en inclusieve manier willen aanpakken.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
OPTILT
De voorstelling balanceert (letterlijk) op de grens tussen kwetsbaarheid en kracht en voert het publiek mee naar een wereld waarin stilstand niet bestaat en identiteit een voortdurende zoektocht naar evenwicht is.
Lees verder
Wild 'n Sweet Festival 2026
Samen, luid en zonder grenzen: het festival met de 'meeste glitters, regenbogen en grensverleggende acts' keert terug op 6 juni, met o.a. Lynks, Only Fire, BIG WETT en Alice Olsthoorn.
Lees verder
Bridgerton S5
Queer love, queer joy en zoveel verlangen in nieuw hoofdstuk van liefde en hoop: 'een heel seizoen van Bridgerton wijden aan een sapphische relatie voelt enorm.' De opnames zijn van start!
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden