Borrel/frisje

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 30 oktober 2021
Tijd: 16.00
Type: Overige

Locatie:

Naam: Café Saarein
Straat: Elandstraat 119-hs
Postcode: 1016RX
Plaats: Amsterdam
Provincie: Noord-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Hallo,


Ik ga met meedere single vrouwen (40+) borrelen op 30 oktober om 16.00 uur in café Saarein in Amsterdam. Als je ook zin hebt, sluit vooral aan, en neem gerust vrouwen mee. Hoe meer vrouwen hoe gezelliger. Elkaar ongedwongen leren kennen, bijna laagdrempeliger kun je het niet hebben.


Een vaccinatie bewijs of recent testbewijs is wel nodig. Bekijk ff van te voren de corona regels. Hopelijk tot dan.


Groetjes Yvette


<!--/data/user/0/com.samsung.android.app.notes/files/clipdata/clipdata_bodytext_210919_075729_113.sdocx-->

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

School voelt onveilig

LHBTIQA+ jongeren voelen zich op school het meest onveilig, blijkt uit onderzoek van Pointer (KRO-NCRV). Ze voelen zich een uitzondering, sommigen mijden school of blijven liever in de kast.

Lees verder

Ik ben ze zat...

De gesprekken met mijn oude vriendinnen draaien om huizen kopen of verbouwingen, kindjes zijn er deels al of onderweg en crèches zoeken is ook een ding. En dan die feestjes! Het is een andere wereld.

Lees verder

HubClub'26

Inclusieve danskunst van Introdans op tournee: 'Iedereen mag zijn zoals die is.' Bekende choreografen bewerken bestaand werk voor een inclusieve cast, de première is op 6 februari 2026.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden