Bi-café Nijmegen
Omschrijving:
Op vrijdag 3 februari vanaf 20.00 uur is er weer een Bi-café in Marcus-Antonius, St Anthoniusplaats 15, Nijmegen. Het Bi-café is een laagdrempelige ontmoetingsplaats voor iedereen die zich op de een of andere manier aangetrokken voelt tot meer dan 1 geslacht of gender. Er is ruimte voor het stellen van vragen en het uitwisselen van ervaringen, maar ook om gezellig te kletsen en te dansen.
Om nieuwe mensen welkom te heten zijn er elke avond 2 gastpersonen aanwezig. Je herkent hen aan hun zwarte t-shirt met het Bi-café logo.
Aan het begin van de avond zitten ze voorin het café, aan de tafel bij het raam. Later verplaatsen ze zich meer richting bar en dansvloer. Kun je hen niet vinden? Vraag naar hen aan de bar.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Terugblik 2025
Het was een bewogen jaar, met groot en klein nieuws, kunst, cultuur, boeken, interviews en persoonlijke verhalen. We blikken terug en wensen je een mooi, gezond en gelukkig 2026!
Lees verder
Het goede voorbeeld
Vlamousse zit met de handen in het haar. En in de poepluiers. Een fantasierijke, grappige en muzikale queeste van twee jonge moeders over het grote opvoeden, te zien vanaf 8 januari.
Lees verder
Wat een jaar
Zo dankbaar dat we dit mogen ervaren. En af en toe zo bang voor wat het komende jaar gaat brengen met al die gekke nieuwsberichten. Want als ik iets wil beschermen, is het wel ons roze gezin.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden