Gezellig mee wandelen met ’t Roze Muiltje
Omschrijving:
Op 2 april start de nieuwe lesbische wandelclub ’t Roze Muiltje haar eerste wandeling in het natuurgebied De Loonse en Drunense Duinen. Afwisselend zullen we de natuur ontdekken via bospaden en door verstuivingsvlaktes. De afstanden zijn 7,5 km in de ochtend (1e lus) en in de middag 5 km (2e lus). Zowel beiden of één van beiden lussen kun je met ons samen lopen. De kosten zijn 1 euro p.p. á contant. Ook is er de mogelijkheid tot een lunch op eigen kosten. Meld je daarvoor wel even aan. Het beloofd een mooie tocht te worden.
Startadres: Herberg de Drie Linden, Giersbergen 8, 5151 RG Drunen.
Verzamelen vanaf 10.00 uur.
Starttijd 1e lus: 10.30 uur.
Starttijd 2e lus: 13.30 uur.
Lunch: 12.30 uur.
Aanmelden bij: Anja van Daal: rozemuiltje@gmail.com
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Noodtoestand in de VS
'Onze community is in gevaar. De golf van dreiging in het land veroorzaakt steeds meer haat, homofobie en transfobie, wat uiteindelijk een risico vormt voor de veiligheid van iedereen.'
Lees verder
1 op de 90
Beelden en verhalen van intersekse personen tussen de 2,5 en 81 jaar oud: Biologisch geslacht is een spectrum met oneindig veel variaties, waar veel meer bekendheid over moet komen.
Lees verder
Rainbow marketing
Timing, inlevingsvermogen, overgevoeligheden en intentie: Het uitdragen van LHBTQI+-vriendelijkheid is zo simpel nog niet. Wanneer doe je het goed (of fout)?
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden