Omschrijving:
Het Rainbow Café Zoetermeer is de plek voor LHBTIQA+ en door LHBTIQA+ mensen. De plaats waar jij jezelf kan zijn en gelijkgestemden kunt ontmoeten. Tijdens de café-avond is er altijd een leuke activiteit. Dit keer kun je in gesprek met het COC Haaglanden. Welkom!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Mijn partner kan niet door één deur met mijn twee zussen. Aan die zussen ligt het niet. Die vinden mijn vriendin helemaal oké. Wat is het probleem? Mijn partner vindt ze te simpel. Wat zou jij doen?
Op 11 oktober is het Coming Out Day. Verschillende steden, zoals bijvoorbeeld Den Haag, Gouda en Arnhem, organiseren daarom op die dag - of de hele week of maand eromheen - verschillende activiteiten.
In een wereld waar niet elke liefde openlijk gevierd mag worden, biedt muziek een ruimte waarin alle emoties kunnen klinken – van verlangen en hartstocht tot verdriet en bevrijding.
Door gebruik te maken van onze site ga je akkoord met het plaatsen van cookies.