Rainbow Support Group

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 21 november 2023
Tijd: 13:30-15:30
Type: Overige
Website: https://www.facebook.com/COCHaaglanden/

Locatie:

Naam: COC Haaglanden
Straat: Scheveningseveer 7
Postcode: 2514 HB
Plaats: Den Haag
Provincie: Zuid-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Op dinsdag 21 november van 13:30-15:30 is er weer een Rainbow Support Groep. Een groep voor iedereen die anderen wil spreken over alle thema’s uit het Rainbow kleurenpalet. Herkenning, steun, contact en respect staan hierbij centraal.

De bijeenkomsten vinden plaats op dinsdag in het gebouw van COC Haaglanden. Het is een open groep, maar we vinden het fijn als je je vooraf aanmeld. Heb je interesse? Neem dan contact op met Tika Stardust via tika@cochaaglanden.nl of 06 – 2198 5017


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Anders durven zijn

Queer Beer zet in op verbinding. Ook het alcoholvrije biertje Spicy Mango 0.0 is ontwikkeld samen met de queer community. We spreken brouwer en Queer Beer-eigenaar Sebastiaan.

Lees verder

Roze filmdagen 2026

Als grootste en langstlopende LGBTQ+ filmfestival van Nederland presenteert Roze Filmdagen ook dit jaar een rijk programma met zo'n 140 speelfilms, documentaires en korte films van over de hele wereld.

Lees verder

Marlow Moss

Moss zocht naar een perfecte harmonie van vlakken en lijnen, waarin de materiële wereld wordt achtergelaten. Op haar eigen, innovatieve manier droeg ze bij aan de ontwikkeling van de moderne kunst.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden