Rainbow Support Group
Omschrijving:
Op dinsdag 21 november van 13:30-15:30 is er weer een Rainbow Support Groep. Een groep voor iedereen die anderen wil spreken over alle thema’s uit het Rainbow kleurenpalet. Herkenning, steun, contact en respect staan hierbij centraal.
De bijeenkomsten vinden plaats op dinsdag in het gebouw van COC Haaglanden. Het is een open groep, maar we vinden het fijn als je je vooraf aanmeld. Heb je interesse? Neem dan contact op met Tika Stardust via tika@cochaaglanden.nl of 06 – 2198 5017
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Rainbowvote
Raadpleeg de kieswijzer: op de website vind je standpunten en regenboogkandidaten van (veel) partijen die meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen op 18 maart.
Lees verder
Horoscoop maart 2026
'Een nieuw avontuur (met een nieuwe vrouw?) trekt nu je aandacht en het moment lijkt perfect. Maar dat het in je hoofd speelt, betekent nog niet dat je er volledig in (of op) kunt duiken.' - Wat staat jou te wachten?
Lees verder
WRIVINGE
Een educatieve cabaretshow over de geschiedenis van seks, kink en erotiek – met historische seksverhalen, drag en een flinke dosis humor. Presentator & kostuums: Olga Ponjee!
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden