Paarse Vrijdag 2023 Den Haag
Omschrijving:
Op 8 december kleuren de scholen paars voor Paarse Vrijdag, een dag waarop we samen aandacht vragen voor seksuele- en genderdiversiteit. Na school gaan we samen met de GSA leerlingen naar het COC om deze dag te vieren. Speciaal voor onze GSA-leerlingen zijn we die avond geopend, en daarom zal er in Den Haag GEEN reguliere COC-borrel zijn. Mis je de gezelligheid? Plan dan een meet-up met je COC-vrienden in een café in de stad.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Vrouwen van Compas
Willeke startte een community voor vrouwen die van vrouwen houden. Vrouwen die houden van het leven, van plezier, inspiratie én verdieping. We spraken haar uitgebreid.
Lees verder
In een roes
Oneindig veel snot, hoesten als een zeehond, hoge koorts, drijfnat wakker worden, hoofdpijn, overgeven, diarree: ziek zijn en toch blijven zorgen. Ooit gedaan? Nou, dat is next level.
Lees verder
Natuurlijk queer
In het interactieve theatercollege Seksuele diversiteit in het dierenrijk komt in een mix van wetenschap en humor feitjes over dragqueenzeekatten, parende pinguïns en interseksuele kangoeroes aan bod.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden