FPQXL - Queer & Pride
Omschrijving:
ULTRASEXI presents: FPQ - TOP OF THE POP QUEERS!
FPQ, een afkorting van "F*cking Pop Queers", is het oudste en bekendste popfeest van Amsterdam, georganiseerd door ULTRASEXI en Dick Koopman. Het begon allemaal in 2006 op de woensdagavond in STUDIO80. Van 2009 tot 2013 was het elke tweede zaterdag een maandelijks evenement in Jimmy Woo. In 2011 breidde FPQ uit naar FPQXL. Samen met Paradiso, organiseren we het feest meerdere keren per jaar. De Queer & Pride aflevering, op de eerste zaterdag van augustus, is een hoogtepunt van het Pride-seizoen. Deze keer brengen we een eerbetoon aan de klassieke pop-tv-shows.
Het belangrijkste doel van FPQ is escapisme en plezier. We mixen de nieuwste pop songs met klassieke hits, waardoor een opwindende mix van oude favorieten en nieuwe nummers ontstaat. Wij zijn van mening dat er geen sprake is van “guilty pleasures”!
IT'S FUN! IT'S POP! AND SOOO QUEER!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Film & Pride Zuidoost
Roze Filmdagen en The House of Bodega presenteren een avond vol trots, expressie en verhalen over queer personen in het hart van de Bijlmer, tijdens een mini-festival op donderdag 17 juli.
Lees verder
Alles gegeven
Het verhaal van de liefdesrelatie en gedeelde idealen van twee pionierende vrouwen, een verrassend actueel en inspirerend geheel over kunst, liefde en zingeving; de expositie is vanaf nu te zien in Den Haag.
Lees verder
Pride in mijn dorp
Iris durfde haar voetbalteam nog niet te vertellen dat ze op vrouwen valt, maar daar komt nu verandering in. Ze organiseert een Pride op haar voetbalvereniging in Raamsdonk, kijk mee in deze zevendelige serie!
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden