Queer Book Club
Omschrijving:
Op maandag 12 mei heeft de Queer Book Club een speciale sessie voor de The Hague Pride week. We lezen Andrea Lawlor's magische roman Paul Takes the Form of a Mortal Girl.
Het verhaal speelt zich af in 1993 en laat ons kennismaken met Paul, een gedaanteverwisselaar die de queer scenes verkent in Iowa, Provincetown en San Franscisco, soms als Paul, soms als Polly. Op zijn/haar reis ervaart Paul/Polly de queer underground punkscene, lederbars en Riot Grrrl clubs, maar is ook getuige van de verwoestende effecten van de AIDS-epidemie.
De sessie wordt voorgezeten door Looi van Kessel, assistent-professor literatuurwetenschap en genderstudies aan de Universiteit Leiden. De sessies van de queer boekenclub worden in het Engels gehouden.
Wanneer: Maandag 12 mei van 19:30 tot 21:00
Waar: Centrale Bibliotheek Den Haag, Dok B
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Jongeren over LHBTQ+
Een meerderheid van de jongeren vindt dat iedereen gelijkwaardig is, ongeacht op wie je verliefd wordt. Tegelijkertijd zijn veel jongeren het minder eens met zichtbare genderuitingen.
Lees verder
Queer Film Confessions
Annefleur Schipper praat met bekende queer rolmodellen uit de media, entertainment en filmindustrie – aan de hand van hun favoriete tv- en filmfragmenten – over hun 'gay awakening'.
Lees verder
Queerstar Martinis
'Als je mijn boek leest en jezelf herkent; ik heb dit voor jou geschreven. Als je tussen twee versies van het leven in zit en geen van beide passen. Je bent niet alleen.' We spreken Shake Malhotra.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden