Introductiecursus masseren Queer editie
Omschrijving:
In deze speciale queer editie van de introductiecursus masseren maak je in twee dagen kennis met masseren en elkaar. Er is ruimte om samen met andere queer en LHBTIQA+ personen te ontdekken wat contact door aanraking voor jou betekent. Twee dagen, waarna je in staat bent om in huiselijke kring vrienden en familieleden te masseren.
Wat leer je
- Oefenen met verschillende vormen van aanraking
- Een volwaardige rugmassage
- Kortere massages van bijv. voeten en benen en het hoofd.
- Je maakt kennis met de Holos manier van lesgeven en masseren
Docent
Josje Fens (zij/haar, die/diens) geeft deze introductiecursus en is tevens docent Energetische massage in het eerste jaar van de masseurs opleiding. Josje heeft een praktijk in Utrecht waar die queer personen expliciet welkom heet. Ze werkt daarbij met vragen rondom grenzen, contact, identiteit, trauma en lichaamsbeleving. Mede door diens eigen ervaring als queer persoon voelen mensen sneller de ruimte zich te laten zien.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
40 jaar Loïs Lane!
'Ineens zijn we de Grand Ladies. Vroeger was je gewoon dat leuke meisje dat kon zingen.' Ik spreek Suzanne Klemann, over het jubileum, het nieuwe album en de liefde die er zowel op het album als privé vanaf spat.
Lees verder
Becoming
'Queering your night' - fluïde theater, dialoog en feest in de unieke edities die elk een ander queer perspectief geven op identiteit en seksualiteit. Dit jaar uitgebreid naar vier steden: we spreken producent Loulou!
Lees verder
Fûl voor de Vrijheid
Judith maakte een voorstelling met een lach en een traan. Voor jong en oud. Voor mannen, vrouwen en voor iedereen daartussenin. Voor links en rechts. Maar vooral: voor iedereen die van vrijheid houdt!
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden