Bi-café Nijmegen
Omschrijving:
Ben je Bi+? Biseksueel? Queer? Trans? Misschien is het Bi-café Nijmegen dan iets voor jou! Bezoekers zijn een divers gezelschap, borrelend, kletsend en dansend in een gay café waar je jezelf kunt zijn. Wie weet maak je er nieuwe vrienden!
De gastpersonen herken je aan hun zwart t-shirt met het logo van het Bi-café Nijmegen. Ze zijn er om je welkom te voelen.
Deze Bi+ Meetup is elke eerste vrijdag van de maand. Tot dan!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
CinemAsia 2026
Van 8–12 april vindt het 18e CinemAsia Film Festival plaats in Studio/K, Rialto De Pijp en Eye Filmmuseum in Amsterdam, en toont de vele perspectieven van de Aziatische cinema.
Lees verder
Pottenkijkers
'Het is zo anders om een film te kijken als je weet dat iedereen in de zaal ook lesbisch is. Je kijkt met een andere blik.' We spreken filmclub-oprichters Ted, Justine en Noor.
Lees verder
B&B Vol Liefde
Nisha Tara is één van de (mogelijke) kandidaten van een nieuw seizoen van 'B&B Vol Liefde' op RTL4! Ben jij de vrouw die haar droom compleet maakt? Lees meer en meld je aan!
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden