Trans zwemmen bij Plons
Omschrijving:
Zondag 29 maart om 17.00 uur houdt LHBTI+-zwemvereniging Plons opnieuw een zwemtraining voor non-binaire en trans personen.
Het gaat hier om een gratis en laagdrempelige zwemtraining voor trans‐ en non‐binaire personen en/of iedereen die buiten de binaire gendernormen valt van 18 jaar en ouder.
De trainer van het TransZwemmen uit Amsterdam verzorgt dit samen met Plons trainers. Zij verwelkomen je op de zwemlocatie in Den Haag.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSddBFvPlirxULcXZey99dtiPSTBdd1RZZh8ne-Otn-wjni4uw/viewform
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Bridgerton S5
Queer love, queer joy en zoveel verlangen in nieuw hoofdstuk van liefde en hoop: 'een heel seizoen van Bridgerton wijden aan een sapphische relatie voelt enorm.' De opnames zijn van start!
Lees verder
Waar blijft de tijd
'Oh het gaat allemaal zo snel.' Heb jij een (jong) gezin en herken je deze uitspraak? 'Geniet nu het kan, want voor je het weet, zijn ze groot.' 'Ze groeien als kool.' 'Deze periode krijg je nooit meer terug.'
Lees verder
Say yes to the les(bi)!
Vera Siemons en Annefleur Schipper vieren dat het precies 25 jaar geleden is dat Nederland als eerste land ter wereld het huwelijk openstelde voor mensen van hetzelfde geslacht.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden