Love United Festival

Tijdens Antwerp Pride, na de Pride Parade.


De parade is voorbij — het feest begint. Love United Festival is het officiële Antwerp Pride Festival op de Scheldekaaien, daar waar de stoet eindigt en de nacht nog moet beginnen.


Met twee podia, muziek van ochtend tot avond en ruimte om te dansen, te vieren en bij te komen. Je vindt er oude vrienden terug, maakt nieuwe en staat samen met duizenden mensen aan de rand van de Schelde.


Welkom aan het einde van de parade. En het begin van de rest van de dag.


 


Algemene informatie:

Datum: 8 augustus 2026
Tijd: 16:00 - 23:59
Website: https://antwerppride.com/calendar/love-united

Locatie:

Naam: Scheldekaaien
Plaats: Antwerpen
Provincie: Antwerpen
Land: Belgie

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Een koningin!

Hoe kon ik zo bekrompen denken? Geweldig toch, hoe mijn dochter dit ziet. Met zo'n liefdevolle blik, terwijl ik me daar een beetje jaloers zat te voelen op de fiets. Zo leren onze kinderen me iedere dag nieuwe dingen.

Lees verder

Amsterdam: live verslag

NOS is op 8 augustus live vanaf het Museumplein en doet verslag van de slotdag van WorldPride Amsterdam. Ook de Pride March kun je volgen via een livestream.

Lees verder

Horoscoop augustus 2026

Onthoud dat sommige relaties met je meegroeien en andere bij een eerdere versie van je leven horen (zoals die ex-vriendin die maar blijft appen). Wat staat jou te wachten deze maand?

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden