Roadwandelmovie Tosca Niterink premiere in Ruigoord

Schrijfster en actrice Tosca Niterink en Camera Journalist en fotograaf Anita Janssen wandelden als eerste 'uitgetamponeerde' Nederlandse vrouwen de Caminho da Fé; de meer dan 525 kilometer lange pelgrimsroute naar de kathedraal van Aparecida in Brazilië, alwaar de zwarte Madonna ieder jaar door 8 miljoen pelgrims wordt aanbeden.

Afzien, emotioneel wandelgeluk, chagrijnige buien, uitputting, maar ook ontmoetingen met heiligen, spiritisten, cowboys, gebochelden en een uitgebreid pallet aan rare wijven, ze komen allemaal voorbij.

Op 16 mei wordt hun wandelroadmovie getoond tijdens het Vurige Tongen Festival in Ruigoord. Voor tijden en prijzen, zie de Zij aan Zij eventkalender.

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Horoscoop mei 2025

Richt je aandacht deze maand op het maken van iets moois en blijvends. Luister altijd naar je eigen gevoel en wijsheid, vooral als de onstuimige volle maan een geheim onthult over je ex-vriendin.

Lees verder

Queer & Migrant Film Festival

Al tien jaar is het International Queer & Migrant Film Festival (IQMF) Amsterdam een baken van representatie, veerkracht en artistieke expressie. De openingsfilm dit jaar: Dreamers, van Joy Gharoro-Akpojotor.

Lees verder

Gondola

Een 'reservoir aan feelgood' met 'bijna ondraaglijke schattigheid', noemt NRC de nieuwe film van Viet Helmer. Vanaf 1 mei zie je Gondola in de Nederlandse filmtheaters. Zij aan Zij verloot kaartjes!

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden