The Hague Rainbow Festival

 

 

the hague rainbow festival

Op 10 en 11 juni a.s. vindt in Den Haag op de Grote Markt het The Hague Rainbow Festival plaats. Initiatiefnemer Ben Manuputty liep al een tijdje met het idee rond, en heeft alle belangrijke partijen in de hofstad, waaronder COC Haaglanden en de gemeente, aan boord weten te krijgen. Resultaat: een programma vol variatie en voor ieder wat wils. Met in de late uurtjes een aansluitend programma in de Haagse gaycafés.

Meer info vind je op de Facebookpagina van het festival. Hier zal ook het definitieve programma worden bekend gemaakt.

Dus allemaal op naar Den Haag!

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Trouwen op TV

'Het is heel waardevol om te merken dat ik, door mezelf te zijn, echt iets beteken voor de kijkers.' Cindy deed mee aan Married at First Sight. 'Herkend worden is nog steeds een gekke gewaarwording.'

Lees verder

Horoscoop juli 2026

Het is tijd om je te realiseren dat ook jij af en toe gedragen mag worden, je kwetsbaar op mag stellen. Ze is er voor jou zoals jij er voor haar bent, je hoeft je niet altijd groot te houden. - Wat staat jou te wachten?

Lees verder

Vlinderhaven

Woongemeenschap voor queers uit alle generaties: appartementen, maisonnettes, gezinswoningen of woningen voor woongroepen, huur of koop, op Centrumeiland (IJburg) Amsterdam.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden