Orlando: tijd voor actie

 

Als reactie op de afschuwelijke moordpartij in Orlando (VS) zijn er talrijke initiatieven gestart. Word jij treurig van alle informatie die online en in het nieuws voorbij komt, en wil je liever iets doen? Dan zijn dit een paar tips:

Herdenken: Tot 22.00 uur vanavond is er een samenkomst bij bij het Homomonument in Amsterdam, georganiseerd door Club Nyx. Meer info vind je op Facebook.

De Keizersgrachtkerk in Amsterdam is vanavond (13 juni) en morgenavond (14 juni) van 19.00-22.00 uur open om de slachtoffers van het bloedbad in Orlanda, Florida te gedenken. Islamitische en christelijke LHBT-organisaties maken deze gedachtenis mogelijk. Juni 13 en 14 // 19-22 uur.

Stichting Secret Garden organiseert op woensdag 15 juni een herdenkingsritueel voor de slachtoffers van de terroristische aanslag in Orlando, bij het Homomonument in Amsterdam. Tijd: 14.00 uur.

Geven: Op www.weareorlando.org kun je geld doneren aan het Pulse Victim Fund. Het fonds is in de laatste 24 uur opgezet door Equality Florida, de grootste LBHT-organisatie van deze Amerikaanse staat, met als specifiek doel de slachtoffers van de schietpartij in Orlando en hun families te ondersteunen. Meer informatie vind je op de op de website van gofundme.

 

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Lesvia

Een conservatief vissersdorp veranderde in een internationaal symbool van vrijheid, trots en de lesbische identiteit: het persoonlijke en politieke verhaal van de eerste vrouwen die Lesbos als toevluchtsoord kozen.

Lees verder

Horoscoop juli 2025

Waar komt jouw negatieve zelfbeeld vandaan? Onderzoek dat en vraag om wat je nodig hebt; je verdient dezelfde zorg en liefde die je aan anderen geeft, zeker in de roerige tijd die ons te wachten staat.

Lees verder

Ethische non-monogamie

Jorna Wierts schreef het boek Ethische non-monogamie. We spreken haar, over open relaties, het boek, uitdagingen en coaching. Ze vertelt ook over haar eigen relaties en ervaringen met vrouwen.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden