Europride Tip van de Dag:

 

Het laatste Europride weekend gaat beginnen! 

Met op zaterdag vanaf 13.30 uur de jaarlijkse Canal Parade. Dt jaar groter dan ooit, en met een nieuwe route. Vooral op de nieuwe plekken - bij de Hortus Botanicus en het Wertheimpark kan het nog redelijk rustig zijn en heb je kans de parade ook daadwerkelijk te kunnen zien.

Na de Canal Parade zijn er diverse leuke straatfeestjes in de binnenstad. Check onze Zij aan Zij online eventkalender voor locaties en tijden.

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Verhalen van veerkracht

'Wat deze documentaires met elkaar verbindt, is de menselijke veerkracht: van de intieme gesprekken tussen twee geliefden tot de onwankelbare moed van vrouwen die hun stem vinden.'

Lees verder

Menselijkheid als verzet

Van 19 t/m 23 november staat Utrecht in het teken van de achtste editie van What You See Festival: vijf dagen vol dans, theater, muziek, expo's en community-activiteiten rond het thema Keepers of Humanity.

Lees verder

Drømmer

Johanne is hevig verliefd op haar lerares Frans en legt haar gevoelens vast in een dagboek. Haar moeder en oma lezen wat ze heeft geschreven en zijn zowel geschokt als onder de indruk.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden