Moderne gezinnen op LINDA.TV

 

Programmamaker en presentator Mirella van Markus (o.a. bekend van Hart van Nederland) heeft voor LINDA.TV een serie portretten gemaakt van moderne gezinnen.

Mirella: "Mijn interesse in niet traditionele gezinnen komt voort uit mijn persoonlijke leven. Ik heb samen met mijn vrouw Claudia een dochter, Sammie, gekregen met behulp van een bekende donor. (...) De komende weken ga ik allerlei verschillende gezinsconstructies portretteren voor Linda. TV. Gezinnen die allemaal op hun eigen manier invulling hebben gegeven aan hun kinderwens en een niet-traditioneel gezin vormen."

Deze week aflevering 1: Lina heeft drie ouders. 



 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Lhbtiqa+ monitor 2026

Hoewel het welzijn en de acceptatie van homoseksuele en lesbische personen positief blijft, is de leefsituatie van en opvattingen over met name non-binaire, transgender en intersekse personen zorgelijk.

Lees verder

Coming In Week Arnhem

Op het programma staan onder meer een Pride Walk, optredens, films, workshops, theater en een viering van tachtig jaar COC Nederland. De week begint met de opening van het Roze Jaar.

Lees verder

De Verblijfsvergunning

Wat doet jarenlang wachten op een verblijfsvergunning met een mens? Serj en Stas vluchten uit Rusland, waar ze als homoseksueel stel niet veilig zijn en de oorlog willen ontlopen.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden