Ahmed Marcouch: Doe aangifte van antihomoflyer

Tweede Kamerlid Ahmed Marchouc roept op Twitter Amsterdammers op aangifte bij de politie te doen van een antihomoflyer die in de stad circuleert.

COC-voorzitter Tanja Ineke spreekt van 'walgelijke onwaarheden' en vraagt mensen zich te melden bij info@cocamsterdam.nl

Afgelopen weekend kregen bewoners in de wijken Amsterdam West en Nieuw-West een flyer in de bus, waarin o.a. staat:

"Volgens het jodendom, het christendom en de islam is homoseksualiteit verboden." 

En: 

"Het aantal kinderen die seksueel misbruikt worden door homoseksuele ouders is 29%."

En:

"Homoseksuele personen hebben 50% meer kans op depressies (...). Het zelfmoordpercentage is meer dan 200%." (sic)

Er zijn al diverse aangiften gedaan door mensen die de flyer hebben ontvangen. Wie de flyer heeft gemaakt is vooralsnog niet bekend.

 

 

 

 

 

 

 

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Ze mag mijn zussen niet

Mijn partner kan niet door één deur met mijn twee zussen. Aan die zussen ligt het niet. Die vinden mijn vriendin helemaal oké. Wat is het probleem? Mijn partner vindt ze te simpel. Wat zou jij doen?

Lees verder

Coming Out Day

Op 11 oktober is het Coming Out Day. Verschillende steden, zoals bijvoorbeeld Den Haag, Gouda en Arnhem, organiseren daarom op die dag - of de hele week of maand eromheen - verschillende activiteiten.

Lees verder

Queer notes

In een wereld waar niet elke liefde openlijk gevierd mag worden, biedt muziek een ruimte waarin alle emoties kunnen klinken – van verlangen en hartstocht tot verdriet en bevrijding.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden