Tegan & Sara in Paradiso

 

 

Op woensdag 8 februari 2017 komt de Canadese indiepopband Tegan & Sara naar Nederland. Zij treden op in Paradiso in Amsterdam. 

De eeneïige tweelingzussen Tegan en Sara Quin (36) zijn singer-songwriters en al sinds hun vijftiende actief in de muziek. Hun nieuwste album heet 'Love you to death'. Voor het nummer 'Faint Of Heart' van dat album vroegen Tegan en Sara diverse LHBT-artiesten om op te treden in de videoclip (zie boven).

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Horoscoop mei 2025

Richt je aandacht deze maand op het maken van iets moois en blijvends. Luister altijd naar je eigen gevoel en wijsheid, vooral als de onstuimige volle maan een geheim onthult over je ex-vriendin.

Lees verder

Queer & Migrant Film Festival

Al tien jaar is het International Queer & Migrant Film Festival (IQMF) Amsterdam een baken van representatie, veerkracht en artistieke expressie. De openingsfilm dit jaar: Dreamers, van Joy Gharoro-Akpojotor.

Lees verder

Gondola

Een 'reservoir aan feelgood' met 'bijna ondraaglijke schattigheid', noemt NRC de nieuwe film van Viet Helmer. Vanaf 1 mei zie je Gondola in de Nederlandse filmtheaters. Zij aan Zij verloot kaartjes!

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden