Tegan & Sara in Paradiso

 

 

Op woensdag 8 februari 2017 komt de Canadese indiepopband Tegan & Sara naar Nederland. Zij treden op in Paradiso in Amsterdam. 

De eeneïige tweelingzussen Tegan en Sara Quin (36) zijn singer-songwriters en al sinds hun vijftiende actief in de muziek. Hun nieuwste album heet 'Love you to death'. Voor het nummer 'Faint Of Heart' van dat album vroegen Tegan en Sara diverse LHBT-artiesten om op te treden in de videoclip (zie boven).

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

'This is Amsterdamned'

De remake van cultklassieker Amsterdamned gaat eind 2025 in première, dit inspireerde Loïs Lane tot het schrijven van een hommage aan de film die ze destijds zoveel heeft gebracht.

Lees verder

Lesbian Simulator

Kunst, technologie en interactieve storytelling komen samen in vernieuwende vormen in het IDFA DocLab: je word zelf onderdeel van het verhaal - door te bewegen, te kiezen of te reageren.

Lees verder

COC Songfestival 2025

Op zaterdag 15 november vindt in de schouwburg in Middelburg de finale van het COC Songfestival 2025 plaats. Negen deelnemers uit het hele land strijden om de winst van deze 29e editie.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden