Twee minderjarige lesbiennes gearresteerd in Marokkko

In de Marokkaanse stad Marrakesh zijn deze week twee minderjarige meisjes gearresteerd omdat ze betrapt werden terwijl zij elkaar zoenden. De twee worden vrijdag aan de rechter voorgeleid. Hen wordt 'losbandige en tegennatuurlijke handelingen met iemand van hetzelfde geslacht' ten laste gelegd. Hierop staat in Marokko een vrijheidsstraf van minimaal 6 maanden tot maximaal 3 jaar. Een Marokkaanse mensenrechtenorganisatie heeft een advocaat op de zaak gezet.

De 16-jarige Sanaa en de 17-jarige Hajar werden stiekem gefilmd toen zij op het dak van een gebouw met elkaar zoenden. De foto werd naar de familie van een van de meisjes gestuurd, die daarop haar dochter aangaf bij de politie.   

 

 

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

WRIVINGE

Een educatieve cabaretshow over de geschiedenis van seks, kink en erotiek – met historische seksverhalen, drag en een flinke dosis humor. Presentator & kostuums: Olga Ponjee!

Lees verder

Vrouwen van Compas

Willeke startte een community voor vrouwen die van vrouwen houden. Vrouwen die houden van het leven, van plezier, inspiratie én verdieping. We spraken haar uitgebreid.

Lees verder

In een roes

Oneindig veel snot, hoesten als een zeehond, hoge koorts, drijfnat wakker worden, hoofdpijn, overgeven, diarree: ziek zijn en toch blijven zorgen. Ooit gedaan? Nou, dat is next level.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden