International Queer & Migrant Filmfestival

 

 

Kun je homo zijn en moslim? Of je als vrouw mannelijk kleden? En hoe is het om op te groeien tussen twee werelden? Op het International Queer and Migrant Film Festival, dat van 7 t/m 11 december plaatsvindt in De Balie, worden dit soort vragen besproken. Kom mooie films kijken, neem deel aan een van onze gratis debatten of schuif aan tafel bij vluchtelingen die vanwege hun geaardheid naar Nederland zijn gekomen.

Bron: debalie.nl / iqmf.nl

 

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Lhbtiqa+ monitor 2026

Hoewel het welzijn en de acceptatie van homoseksuele en lesbische personen positief blijft, is de leefsituatie van en opvattingen over met name non-binaire, transgender en intersekse personen zorgelijk.

Lees verder

Coming In Week Arnhem

Op het programma staan onder meer een Pride Walk, optredens, films, workshops, theater en een viering van tachtig jaar COC Nederland. De week begint met de opening van het Roze Jaar.

Lees verder

De Verblijfsvergunning

Wat doet jarenlang wachten op een verblijfsvergunning met een mens? Serj en Stas vluchten uit Rusland, waar ze als homoseksueel stel niet veilig zijn en de oorlog willen ontlopen.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden