International Queer & Migrant Filmfestival

 

 

Kun je homo zijn en moslim? Of je als vrouw mannelijk kleden? En hoe is het om op te groeien tussen twee werelden? Op het International Queer and Migrant Film Festival, dat van 7 t/m 11 december plaatsvindt in De Balie, worden dit soort vragen besproken. Kom mooie films kijken, neem deel aan een van onze gratis debatten of schuif aan tafel bij vluchtelingen die vanwege hun geaardheid naar Nederland zijn gekomen.

Bron: debalie.nl / iqmf.nl

 

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Wintersprookje

Queer sprookje voor iedereen vanaf 6 jaar: 'In onze versie van Shakespeare's The Winter's Tale hebben we de rollen enigszins aangepast: prinses Fleurizan wordt smoorverliefd op de knappe Perdita.'

Lees verder

Paarse Vrijdag 2025

Solidariteit staat centraal op 12 december: dan zetten scholieren, docenten en leerkrachten zich met steun van COC in voor een school waar iedereen zichzelf kan zijn, zonder buitensluiting of pesten.

Lees verder

Een hoop

Claudia de Breij lanceert nieuw album: 'Mijn heldinnen van nu, Chappell, Taylor en Beyoncé inspireren me minstens zoals mijn oude helden Ramses, Herman en Paul. Het vertalen van hun teksten was heerlijk.'

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden