TV-tip: Lesbisch in Spuiten en Slikken

Waarom zijn lesbiennes minder zichtbaar dan homo's? Gwen onderzoekt dat in de komende aflevering van Spuiten en Slikken. Ook gaat ze in de aflevering onder andere langs bij lesbisch feministische activisten, bezoekt een lesbisch feestje en schrijft samen met zangeres Shary-an Navillac – die er openlijk voor uitkomt dat ze op vrouwen valt – een lied voor de lesbische vrouw. 

De aflevering van Spuiten en Slikken is dinsdagavond om 22.00 uur te zien bij BNN op NPO 3.

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Trouwen op TV

'Het is heel waardevol om te merken dat ik, door mezelf te zijn, echt iets beteken voor de kijkers.' Cindy deed mee aan Married at First Sight. 'Herkend worden is nog steeds een gekke gewaarwording.'

Lees verder

Horoscoop juli 2026

Het is tijd om je te realiseren dat ook jij af en toe gedragen mag worden, je kwetsbaar op mag stellen. Ze is er voor jou zoals jij er voor haar bent, je hoeft je niet altijd groot te houden. - Wat staat jou te wachten?

Lees verder

Vlinderhaven

Woongemeenschap voor queers uit alle generaties: appartementen, maisonnettes, gezinswoningen of woningen voor woongroepen, huur of koop, op Centrumeiland (IJburg) Amsterdam.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden