TV-tip: Lesbisch in Spuiten en Slikken

Waarom zijn lesbiennes minder zichtbaar dan homo's? Gwen onderzoekt dat in de komende aflevering van Spuiten en Slikken. Ook gaat ze in de aflevering onder andere langs bij lesbisch feministische activisten, bezoekt een lesbisch feestje en schrijft samen met zangeres Shary-an Navillac – die er openlijk voor uitkomt dat ze op vrouwen valt – een lied voor de lesbische vrouw. 

De aflevering van Spuiten en Slikken is dinsdagavond om 22.00 uur te zien bij BNN op NPO 3.

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Mooie beloften kabinet

'Het is goed nieuws dat het nieuwe kabinet belooft om geweld en discriminatie tegen de regenbooggemeenschap en andere groepen aan te pakken, acceptatie te bevorderen en vaart te maken met emancipatie.'

Lees verder

Kracht en kwetsbaarheid

A Queer Gaze: verleden en heden in beeld. Activist Audre Lorde beschreef zichtbaarheid als een paradox: het maakt ons kwetsbaar, maar tegelijkertijd is het ook onze grootste bron van kracht.

Lees verder

Relaties buiten de norm

Partners van bi+ mensen zijn zelf vaak niet bi+, maar ervaren aantrekking tot één gender. Ze zijn bijvoorbeeld hetero, homo of lesbisch en dus monoseksueel. Hun relatie valt onder gemixte oriëntatie relaties.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden