Lesbische vluchtelingen vertellen hun verhaal

Een klein deel van de vluchtelingen in Nederland is 'familie'. Er wordt veel gepraat óver vluchtelingen, maar veel te weinig mét vluchtelingen. Zij aan Zij heeft voor dit artikel gesproken met drie Afrikaanse vrouwen. Zij vertellen over zowel hun ervaringen als (lesbische) vrouw in hun land van herkomst als in Nederland.

Lees meer

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Wild 'n Sweet Festival 2026

Samen, luid en zonder grenzen: het festival met de 'meeste glitters, regenbogen en grensverleggende acts' keert terug op 6 juni, met o.a. Lynks, Only Fire, BIG WETT en Alice Olsthoorn.

Lees verder

Bridgerton S5

Queer love, queer joy en zoveel verlangen in nieuw hoofdstuk van liefde en hoop: 'een heel seizoen van Bridgerton wijden aan een sapphische relatie voelt enorm.' De opnames zijn van start!

Lees verder

Waar blijft de tijd

'Oh het gaat allemaal zo snel.' Heb jij een (jong) gezin en herken je deze uitspraak? 'Geniet nu het kan, want voor je het weet, zijn ze groot.' 'Ze groeien als kool.' 'Deze periode krijg je nooit meer terug.'

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden