'Huh wat is dit nou weer?!' Lollepotten en Schuurmeiden: Wij LBT-vrouwen hebben een rijke, levende taal.
Het is niet verwonderlijk dat een sporter kiest voor biografieën van sporters. "Ik vind het interessant, omdat het zowel heel herkenbaar is, als op sommige punten juist ook weer niet."
Er wordt veel gepraat óver vluchtelingen, maar veel te weinig mét vluchtelingen. Drie lesbische asielzoeksters in Nederland vertellen hun verhaal.
'Mijn vriendin wil stoppen met seks. Wat bezielt iemand om zo'n statement te maken? Zegt dit iets over de toekomst van onze relatie?' Roos weet raad.
'Ik kon nauwelijks bevatten wat ze zei, dus het enige wat ik deed was vragen naar details. Wie was het? Waar? Hoe laat? Wat heb je gedaan? Het bleek een nogal ranzig verhaal te zijn.'
Door gebruik te maken van onze site ga je akkoord met het plaatsen van cookies.