My Favorite: Maartje Paumen over haar favoriete boek

De laatste twee biografieën die ze las, namelijk Expeditie Edith over judoka Edith Bosch en Mijn gevecht over wielrenner Thomas Dekker zijn totaal verschillend. Die van Edith Bosch gaat over excessief trainen, veel winnen, niet gelukkig zijn en uiteindelijk met behulp van een life coach een nieuw evenwicht in het leven vinden. De ander over Thomas Dekker is een ontluisterend verhaal over een jonge wielrenner die zich verliest in doping, drugs en seks.

Lees meer

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Alles gegeven

Het verhaal van de liefdesrelatie en gedeelde idealen van twee pionierende vrouwen, een verrassend actueel en inspirerend geheel over kunst, liefde en zingeving; de expositie is vanaf nu te zien in Den Haag.

Lees verder

Pride in mijn dorp

Iris durfde haar voetbalteam nog niet te vertellen dat ze op vrouwen valt, maar daar komt nu verandering in. Ze organiseert een Pride op haar voetbalvereniging in Raamsdonk, kijk mee in deze zevendelige serie!

Lees verder

Lesvia

Een conservatief vissersdorp veranderde in een internationaal symbool van vrijheid, trots en de lesbische identiteit: het persoonlijke en politieke verhaal van de eerste vrouwen die Lesbos als toevluchtsoord kozen.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden