My Favorite: Maartje Paumen over haar favoriete boek

De laatste twee biografieën die ze las, namelijk Expeditie Edith over judoka Edith Bosch en Mijn gevecht over wielrenner Thomas Dekker zijn totaal verschillend. Die van Edith Bosch gaat over excessief trainen, veel winnen, niet gelukkig zijn en uiteindelijk met behulp van een life coach een nieuw evenwicht in het leven vinden. De ander over Thomas Dekker is een ontluisterend verhaal over een jonge wielrenner die zich verliest in doping, drugs en seks.

Lees meer

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Slechte film

Het loopt rap uit de hand. Een week nadat Renee Good in haar auto door het hoofd werd geschoten door een ICE-agent groeien de protesten nog elke dag, gisteren werd er weer iemand neergeschoten. WTF is next?

Lees verder

A Queer Gaze

Een deel van het archief van fotograaf Marian Bakker verschijnt in boekvorm bij Velvet Publishers. Foto's die de queer community zichtbaar maakten: 'Ik fotografeerde van binnen uit.' We spreken Marian.

Lees verder

Vers leesvoer

Het boek van Nanoah Struik is een universeel verhaal over identiteit, afkomst, familie en uiteindelijk: je plek claimen. Eva Eland laat zien dat iedereen zichzelf mag zijn in het unieke prentenboek Anders.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden