IkVrouwVanJou & De Stoute Vrouw

Vorige maand gingen de dames van vlog 'Ik Vrouw Van Jou' viral met hun zoektocht naar een zaaddonor, sinds gisteren staat er een volgend intrigerend filmpje online: Op bezoek bij lesbisch escortbureau De Stoute Vrouw.

Scarlet en Joyce praten met de twee eigenaressen en vragen zich af: Hoe gaat zoiets in z'n werk? Wie huurt een lesbische escort in, wat voor vrouwen werken er? Dit in meer in de nieuwe reportage van Ik Vrouw Van Jou:  

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

'Vrouwen zijn solidair!'

Mijntje, Mia en Zina gaan op bezoek bij Mia's moeders. 'Juist jullie als radicale feministen zouden moeten beseffen hoe belangrijk het is dat Zina het werk kan doen dat ze het liefste doet!'

Lees verder

Liefde en barmhartigheid

Ingrid Kluvers schreef een nieuw boek: Aan de oever van de rivier, een verhaal over de dunne grens tussen vrijheid en overgave. We spreken haar, over het boek, keuzes en het belang van verhalen.

Lees verder

'This is Amsterdamned'

De remake van cultklassieker Amsterdamned gaat eind 2025 in première, dit inspireerde Loïs Lane tot het schrijven van een hommage aan de film die ze destijds zoveel heeft gebracht.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden