Geslagen vrouw

Ze stopte, keek mij aan en sloeg me nog een keer en nog een keer. (…) De leugens werden groter en mijn leven steeds ingewikkelder.

'Ik had nooit gedacht dat ik een geslagen vrouw zou zijn. Als mij zoiets zou overkomen zou ik bij de eerste klap al weg zijn, dacht ik altijd. Mijn vriendin was even hard geschrokken als ik, allebei dachten we dat dit de eerste en meteen ook de laatste keer zou zijn. We waren tenslotte al acht jaar samen. En misschien had ik ook wel iets gedaan om het uit te lokken. Was het ook gebeurd als ik niet was vreemdgegaan?

Ik wilde niet dat iemand wist hoe laag wij gezonken waren. Ik verzon een leugentje om mijn ongemak, onkunde en blauwe plek te verhullen. Ik was niet onschuldig, dat wist ik. Ik had ook dingen gedaan waardoor ze (terecht) heel boos was, maar dat maakte het juist zo verwarrend.

Lees meer

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Black Pride Festival Europe

Coming up: een thuis voor Black Queer Joy. Nederland viert deze zomer haar eerste Black Pride Festival. 'Uit noodzaak geboren, in culturele verbinding gevierd.'

Lees verder

Froukje on tour

Haar nieuwe album gaat over liefde in verschillende vormen, verwachtingen en de complexe verhouding tot haar eigen artiestenbestaan. Eind 2026 tourt Froukje met band door Nederland en België.

Lees verder

Horoscoop juni 2026

De romantische energie kan je laten verlangen naar een liefde die vertrouwd voelt, maar dit betekent niet dat je je ex-vriendin weer een berichtje moet sturen... Wat staat jou te wachten?

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden