ANNE+ in première!

De zesdelige short-format serie ANNE+ gaat dit najaar tijdens de 38e editie van het Nederlands Film Festival in première.

Op de première zijn in aanwezigheid van cast en crew de zes delen achter elkaar te zien. De première vindt plaats op zondagavond 30 september in de Stadsschouwburg Utrecht en tickets zijn binnenkort beschikbaar, lezen we op de website van het Nederlands Filmfestival.

Op de ANNE+ Facebook-pagina: 'De zon schijnt en we hebben weer goed nieuws! ☀️ ANNE+ zal op 30 september haar Nederlandse première beleven op het Nederlands Film Festival in Utrecht. We kunnen het zelf nog niet helemaal geloven maar het is nu officieel!'  

Dit najaar wordt ANNE+ landelijk uitgezonden door BNNVARA en 3LAB, zowel op tv als online.

Wij kunnen niet wachten!

Hier lees je alles over ANNE+

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Lhbtiqa+ monitor 2026

Hoewel het welzijn en de acceptatie van homoseksuele en lesbische personen positief blijft, is de leefsituatie van en opvattingen over met name non-binaire, transgender en intersekse personen zorgelijk.

Lees verder

Coming In Week Arnhem

Op het programma staan onder meer een Pride Walk, optredens, films, workshops, theater en een viering van tachtig jaar COC Nederland. De week begint met de opening van het Roze Jaar.

Lees verder

De Verblijfsvergunning

Wat doet jarenlang wachten op een verblijfsvergunning met een mens? Serj en Stas vluchten uit Rusland, waar ze als homoseksueel stel niet veilig zijn en de oorlog willen ontlopen.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden