Hoe zou het met een ander zijn?

'Al jaren ben ik samen met de vrouw die me uit de kast hielp. Ze is mijn eerste vriendin. De heftige verliefdheid van het begin van onze relatie is weggeëbd, maar we houden nog altijd van elkaar. Zeker geen klagen dus, maar sinds een paar maanden benauwt het idee dat ik voor de rest van mijn leven bij haar zal blijven. Hoe zou het met andere vrouwen zijn, vraag ik me steeds vaker af.

Ik zou graag wat meer ervaringen hebben, ook seksueel. Die hebben anderen, inclusief mijn partner, doorgaans wel gehad voor ze echt serieus werden. Ga ik voor een avontuurlijke inhaalslag? Dan lijkt het me het eerlijkst het uit te maken met mijn vriendin. Alleen weet ik zeker dat ik daarmee veel pijn en verdriet ga veroorzaken. Wat zou jij doen?'

Experimenteer samen met andere vrouwen
'Je houdt van iemand of niet! Dat je seksuele ervaringen mist met andere vrouwen is mogelijk al een teken dat je twijfelt aan jullie relatie. Maar dat is mijn eerste gevoel als ik dit lees. Mocht je toch overtuigd zijn van de liefde voor je vrouw is het wellicht een idee om samen te experimenteren met andere vrouwen.

Lees meer

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Wat doe jij met kerst?

Wij vroegen onze lezers dit jaar naar de praktische kant van kerst: koken voor het kerstdiner, op vakantie naar een tropisch oord of gourmetten met de schoonfamilie... Wat doe jij met kerst?

Lees verder

En dan die kus...

Benieuwd naar de vrouw achter de immens populaire boeken, waarin de liefde tussen vrouwen niet zonder hobbels is, maar wel goed afloopt? Wij spraken Harper Bliss.

Lees verder

Sisterhood

Romana Vrede is terug met een voorstelling over vriendschappen die onder druk komen te staan; over solidariteit en verzet, over elkaar werkelijk zien en elkaar soms de ruimte geven.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden