How to be Gay

Margriet van der Linden onderzoekt hoe het staat met de acceptatie van homoseksualiteit over de hele wereld.

In zes afleveringen bezoekt ze onder meer Rusland, China, Libanon en Engeland. Haar reis leidt tot een reeks bijzondere, ontroerende en confronterende ontmoetingen met mensen die vertellen over de dagelijkse worsteling met hun geaardheid. In hoeverre kunnen ze zichzelf nog zijn? En wat moeten ze verstoppen om te worden geaccepteerd?

Vanaf vrijdag 23 november om 21.05 uur op NPO 2.

Foto: NPO/Robin de Puy

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Mooie beloften kabinet

'Het is goed nieuws dat het nieuwe kabinet belooft om geweld en discriminatie tegen de regenbooggemeenschap en andere groepen aan te pakken, acceptatie te bevorderen en vaart te maken met emancipatie.'

Lees verder

Kracht en kwetsbaarheid

A Queer Gaze: verleden en heden in beeld. Activist Audre Lorde beschreef zichtbaarheid als een paradox: het maakt ons kwetsbaar, maar tegelijkertijd is het ook onze grootste bron van kracht.

Lees verder

Relaties buiten de norm

Partners van bi+ mensen zijn zelf vaak niet bi+, maar ervaren aantrekking tot één gender. Ze zijn bijvoorbeeld hetero, homo of lesbisch en dus monoseksueel. Hun relatie valt onder gemixte oriëntatie relaties.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden