Horoscoop september 2018

September wordt een productieve maand, en minder log dan de tijd hiervoor. Voor (bijna) iedereen zal 11 september een goede dag worden. 18 september heeft voor veel van ons een negatieve smaak, plan op die dag geen belangrijke dingen en zeker geen eerste date met die leuke dame. De volle maan aan het einde van de maand kan mogelijkheden creëren, maar kan ook zorgen dat je voor een lastige keuze komt te staan. Wat staat jou te wachten deze maand?

September 2018

 

Ram: 21 maart - 19 april

De afgelopen tijd hebben veel dingen meer tijd en moeite gekost dan je verwachtte. Al met al wat het een intense zomer, maar gelukkig komt er de komende tijd wat meer rust aan. Deze maand is, vergeleken met de vorige maanden, een verademing.

Er staat je goed nieuws te wachten, een leuke verrassing misschien wel, en waarschijnlijk heeft

Lees meer

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Say yes to the les(bi)!

Vera Siemons en Annefleur Schipper vieren dat het precies 25 jaar geleden is dat Nederland als eerste land ter wereld het huwelijk openstelde voor mensen van hetzelfde geslacht.

Lees verder

Jongeren over LHBTQ+

Een meerderheid van de jongeren vindt dat iedereen gelijkwaardig is, ongeacht op wie je verliefd wordt. Tegelijkertijd zijn veel jongeren het minder eens met zichtbare genderuitingen.

Lees verder

Queer Film Confessions

Annefleur Schipper praat met bekende queer rolmodellen uit de media, entertainment en filmindustrie – aan de hand van hun favoriete tv- en filmfragmenten – over hun 'gay awakening'.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden