Horoscoop september 2018

September wordt een productieve maand, en minder log dan de tijd hiervoor. Voor (bijna) iedereen zal 11 september een goede dag worden. 18 september heeft voor veel van ons een negatieve smaak, plan op die dag geen belangrijke dingen en zeker geen eerste date met die leuke dame. De volle maan aan het einde van de maand kan mogelijkheden creëren, maar kan ook zorgen dat je voor een lastige keuze komt te staan. Wat staat jou te wachten deze maand?

September 2018

 

Ram: 21 maart - 19 april

De afgelopen tijd hebben veel dingen meer tijd en moeite gekost dan je verwachtte. Al met al wat het een intense zomer, maar gelukkig komt er de komende tijd wat meer rust aan. Deze maand is, vergeleken met de vorige maanden, een verademing.

Er staat je goed nieuws te wachten, een leuke verrassing misschien wel, en waarschijnlijk heeft

Lees meer

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Film & Pride Zuidoost

Roze Filmdagen en The House of Bodega presenteren een avond vol trots, expressie en verhalen over queer personen in het hart van de Bijlmer, tijdens een mini-festival op donderdag 17 juli.

Lees verder

Alles gegeven

Het verhaal van de liefdesrelatie en gedeelde idealen van twee pionierende vrouwen, een verrassend actueel en inspirerend geheel over kunst, liefde en zingeving; de expositie is vanaf nu te zien in Den Haag.

Lees verder

Pride in mijn dorp

Iris durfde haar voetbalteam nog niet te vertellen dat ze op vrouwen valt, maar daar komt nu verandering in. Ze organiseert een Pride op haar voetbalvereniging in Raamsdonk, kijk mee in deze zevendelige serie!

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden