Vrolijk Pasen!

Pasen is Pasen niet zonder een goeie zoekactie! 

Vind het paasei en win: Julian van Fleur Pierets, Middagzwemmers van Jocelyn Vreugdenhil en Damn, Honey van Marie Lotte Hagen en Nydia van Voorthuizen: boeken die sowieso niet mogen ontbreken in jouw kast. 

Ergens op de website hebben we paaseieren verstopt. Als jij ze vindt maak je kans op dit mooie pakket.

(Het is makkelijker dan het lijkt! ;-))

(maar het is niet op deze pagina...)

(wat kun je winnen...?)

Happy hunting!

 

Win! Het Paasei-boekenpakket!

Speciaal voor Zij aan Zij members! Log in om te zien hoe je kans maakt!

 

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Ze wil me terug

Mijn vrouw verliet me na vijftien jaar huwelijk voor een jonger ding. Inmiddels zijn we twee jaar verder en is die relatie uit, nu realiseert ze zich dat ze de grootste fout van haar leven heeft gemaakt.

Lees verder

'Vrouwen zijn solidair!'

Mijntje, Mia en Zina gaan op bezoek bij Mia's moeders. 'Juist jullie als radicale feministen zouden moeten beseffen hoe belangrijk het is dat Zina het werk kan doen dat ze het liefste doet!'

Lees verder

Liefde en barmhartigheid

Ingrid Kluvers schreef een nieuw boek: Aan de oever van de rivier, een verhaal over de dunne grens tussen vrijheid en overgave. We spreken haar, over het boek, keuzes en het belang van verhalen.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden