Opgewonden

Opgewonden is een bloedeerlijke podcast overs seks in alle vormen en maten. In het tweede seizoen van Opgewonden ontvangen Haroon Ali en Yora Rienstra verschillende gasten om te praten over seks en nemen zij geen blad voor de mond.
Het eerste seizoen bestond uit 12 afleveringen van 30 minuten waarin verschillende thema's werden behandeld, zoals de kijk op porno, de frictie tussen seks en macht, de obsessie met penetratie, de problemen met klaarkomen, en onzekerheden in bed.
Ook bespraken ze de vooroordelen over het seksleven van homo's en lesbiennes. Ze trekken het breder dan hun eigen ervaringen maar generaliseren nooit.
Ook in het tweede seizoen, gestart begin dit jaar en met elke twee weken een nieuwe aflevering, leggen Haroon en Yora weer verschillende zaken onder de loep die te maken hebben met seksualiteit, op een herkenbare, transparante en no-nonsense manier.
Bijvoorbeeld in de aflevering die gaat over de misvattingen over biseksualiteit: Mensen die biseksueel zijn worden vaak verkeerd begrepen. Homo’s en lesbiennes denken dat het een fase is en partners zijn bang dat je vreemdgaat, vertelt fotograaf en schrijfster Bete van Meeuwen. Tijd om alle vooroordelen te ontleden in deze podcast.
Ook hoor je een aflevering over seks na een transitie en over de voordelen en uitdagingen van polyamorie. De afleveringen van het eerste seizoen staan nog allemaal online (mocht je ze gemist hebben) en elke twee weken staat er een verse aflevering klaar: Mooi luistervoer!
Je vind de podcast Opgewonden hier.
*
Blijf op de hoogte!
Reacties
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Bite Me
Met haar nieuwe album laat Reneé Rapp niet alleen haar muzikale talent horen, maar neemt ze ook haar plek in als trotse queer artiest die haar eigen verhaal durft te vertellen.
Lees verderRobyn Ochs in Nederland
Getting Bi: 'Door verhalen met elkaar te delen, ga je elkaar beter begrijpen. Jezelf trouwens ook,' aldus Robyn; 'Door verhalen te vertellen kunnen we misvattingen de wereld uit helpen.'
Lees verderNieuw avontuur
Jolande en Barbara verkochten hun huis in Frankrijk en gaan een nieuwe uitdaging aan: een klusvilla in Nederland. 'De mensen om je heen zijn het allerbelangrijkste, daar kan geen succes tegenop.'
Lees verder