Pride in Nijverdal

De grote Prides van Rotterdam, Utrecht en Amsterdam ken je waarschijnlijk wel. Maar hoe zou het zijn om een Pride te organiseren in een kleinere plaats? Dat zie je in de nieuwe mini-docu van 3FM en HUMAN op het Instagramkanaal van NPO 3FM.

Foto's: Anne van Kooij

3FM-dj Timur Perlin ging op bezoek bij Kimberley in Nijverdal. Timur deed een oproep op de radio: 'In welk dorp moet 3FM een Pride organiseren?' In Nijverdal werd dat wel tijd, vond Kimberly. Zij is al acht jaar uit de kast, maar merkt dat gay-zijn in haar dorp nog steeds een taboe is.

In de mini-docu gaat Kimberley langs sleutelfiguren tijdens haar coming-out en zie je of het dorp überhaupt wel klaar is voor een Pride.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by NPO 3FM (@npo3fm)

 

De docu zie je hier, op het Instagram kanaal van NPO 3FM of op via de NPO 3FM website.

*

Blijf op de hoogte!

 

 

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Roffa Mon Amour

De 13e editie van het Rotterdamse openluchtfilmfestival neemt je mee op een reis door werelden die vaak buiten beeld blijven. Win kaartjes voor de een van de films die je ziet tijdens de Queer Weekender!

Lees verder

Queer vluchtelingen in NL

Het gaat vaak mis in de eerste gesprekken. 'Daar zit het meest authentieke verhaal. Een vluchteling kan zich onveilig voelen, vertelt misschien dan pas voor het eerst diens verhaal. De IND moet zich daar bewust van zijn.'

Lees verder

Bite Me

Met haar nieuwe album laat Reneé Rapp niet alleen haar muzikale talent horen, maar neemt ze ook haar plek in als trotse queer artiest die haar eigen verhaal durft te vertellen.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden