Klup Kweer

Linde (29) en Veronique (29) vormen samen KLUP KWEER: Een organisatie die kesjual LHBTIQ+ evenementen organiseert. 'Met KLUP KWEER organiseren we een ander soort evenementen voor de gemeenschap dan alleen feestjes. Ons eerstvolgende evenement is de KLUP KWEER barbecue in Utrecht op 10 september!' Wij spraken ze!

Linde en Veronique merkten in de coronatijd dat er erg weinig aanbod was van laagdrempelige evenementen voor LHBTIQ'ers tussen de 25 en 35 jaar. KLUP KWEER is ontstaan naar aanleiding van de eenzaamheid die LHBTIQ'ers in deze leeftijdsgroep in de coronatijd ervaarden. Linde vertelt: Het is ontstaan vanuit de gedachte 'feestjes kunnen nu niet, dus laten we kijken wat we wel kunnen organiseren om mensen alsnog samen te kunnen brengen.' We zijn gaan brainstormen over manieren waarop wij iets voor de community konden betekenen.

Foto's: Veronique en Linde, gemaakt door Annelien Nijland.

Hoe is de samenwerking tussen jullie twee ontstaan?

Veronique: We zitten al een tijdje samen in dezelfde vriendengroep. Linde initieerde ooit

Lees meer

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Queer Film Confessions

Annefleur Schipper praat met bekende queer rolmodellen uit de media, entertainment en filmindustrie – aan de hand van hun favoriete tv- en filmfragmenten – over hun 'gay awakening'.

Lees verder

Queerstar Martinis

'Als je mijn boek leest en jezelf herkent; ik heb dit voor jou geschreven. Als je tussen twee versies van het leven in zit en geen van beide passen. Je bent niet alleen.' We spreken Shake Malhotra.

Lees verder

BECOMING Fluid

Binnenkort in Amsterdam: fluïde bubbel waar queer de norm is, maar iedereen welkom. Dat is BECOMING: een bruisende avond met poëzie, theater, workshops en feest.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden