A Scatter of Light

Vanaf deze week ligt het boek A Scatter of light van de bekroonde auteur Malinda Lo in de boekhandel. A Scatter of light is een boeiend coming-of-Queer-age-verhaal. Het speelt zich af ten tijde van de eerste grote beslissingen van het Hooggerechtshof die het homohuwelijk legaliseren. In het verhaal ontmoet de hoofdpersoon Aria West de gender non-conforme singer/songwriter Steph.

Het boek

Malinda Lo begon al in 2013 met het schrijven van A Scatter of light. Het verhaal in het boek speelt zich ook af in 2013. Hoofdpersoon Aria wil de zomer doorbrengen met haar beste vrienden op het eiland Martha's Vineyard. Alleen nadat op het afstudeerfeestje een jongen topless foto's van haar neemt en deze online plaatst, veranderen de plannen. Haar oma neemt haar onder haar hoede. Voorlopig logeert Aria bij haar in de kleine stad Woodacre in Californië. In het stadje ontmoet ze Steph Nichols. Steph is de gender-nonconforme tuinier van haar oma. Samen met Steph verkent Aria de queer-scene in de San Francisco Bay Area. Aria merkt dat ze zich steeds meer voelt aangetrokken

Lees meer

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Ali Smith

'Hoe bevreemdend, surrealistisch, duister of dystopisch haar verhalen en romans ook kunnen zijn, ze dagen de lezer uit om vragen te stellen.' Ali Smith ontvangt de Belle van Zuylenring.

Lees verder

Pussymagnet, Baby!

Lesbisch flirten: in een fictieve radioshow delen vier levensechte lesbiennes openhartig hun ervaringen met daten, verlangen, en alle clichés daartussen. Regisseur: Ciska Meister.

Lees verder

Paarse Vrijdag in oktober

op vrijdag 9 oktober kleuren scholen in heel Nederland paars. Scholieren, docenten en leerkrachten zetten zich dan met steun van COC in voor een school waar iedereen zichzelf kan zijn, zonder buitensluiting of pesten.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden