Bros

Met trots presenteert Universal Pictures dit najaar de eerste romantische komedie van een grote studio over twee homoseksuele mannen die heel misschien, mogelijk, wellicht, per ongeluk de ware liefde weten te vinden. Eventueel. Ze zijn namelijk nogal druk bezet.

De combinatie van het woest-komische brein van Billy Eichner (Billy on the Street, The Lion King (2019), Difficult People, Impeachment: American Crime Story) en het meesterschap van filmhitmakers Nicholas Stoller (de Neighbors-films, Forgetting Sarah Marshall) en Judd Apatow (The King of Staten Island, Trainwreck, The Big Sick) heeft geleid tot BROS, een slimme, komische zwijmelfilm over de zoektocht naar seks, liefde en romantiek te midden van alle waanzin. 

 

De film zie je vanaf 27 oktober in de Nederlandse bioscopen.

Zij aan Zij mag kaartjes weggeven!

Win! 2 kaartjes voor de film Bros!

Speciaal voor Zij aan Zij members! Log in om te zien hoe je kans maakt!

 

*

Blijf op de hoogte!

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Première Julian

Het is zover: de film Julian zie je binnenkort in Nederland: vanaf 11 december in de bioscopen – of win (!) kaartjes voor de bijzondere premièreavond op 1 december in Amsterdam!

Lees verder

Paarse Vrijdag 2025

Bondgenootschap en solidariteit: duizenden scholen besteden, dit jaar voor de 15e keer, aandacht aan lhbti+ inclusie, diversiteit en jezelf zijn met focus op seksuele, gender- en seksediversiteit.

Lees verder

Zet het op papier

Ouderschap en ouderlijk gezag, uitdagingen bij polyamorie, een erfenis, testament of scheiding… Goede afspraken zijn belangrijk. We gingen in gesprek met notaris Liesbeth Verhagen.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden