Geen liefde meer

Wat zou jij doen..?

'Ik weet al zeker een half jaar dat ik bij mijn vriendin weg moet. Ik voel geen liefde meer voor haar. De lichamelijke aantrekkingskracht van zo'n twee jaar terug is over en nu we nauwelijks nog iets in bed delen, blijkt hoe verschillend we eigenlijk zijn. Ik ben van het uitgaan, zij blijft liever thuis. Ik houd van shoppen, zij heeft er niets mee. Op vakantie gaat ze het liefst naar een all-inclusive resort, geef mij maar backpacken. Zo kan ik nog wel even doorgaan.

Hoe dan ook vond ik het al lastig om het uit te maken, omdat ik zeker weet dat dat haar veel pijn gaat doen, maar toen kwam het ergste. Er is onlangs borstkanker bij mijn vriendin geconstateerd. De prognose is ook nog eens verre van gunstig. Ze is zo verdrietig. Supernaar voor haar allemaal, maar nu heb ik plots ook het benauwde gevoel

Lees meer

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Lesbian Talk

Marjolein en Michelle hebben al 45 afleveringen gemaakt, vol persoonlijke verhalen en bijzondere gasten. We spraken het stel - ze zijn al 11 jaar samen - over de podcast en hun plannen voor de toekomst.

Lees verder

Dominante vrouw

'Ik laat over me heen lopen. Zelfs in het openbaar, met anderen, spreekt mijn vrouw voor mij. Het komt vernederend over, liefdeloos. Na al die jaren lijkt het me bijna onmogelijk het tij te keren. Wat zou jij doen?'

Lees verder

OGENE on tour

Geïnspireerd door de Griekse mythe waarop Garden of Hera is gebaseerd, combineert OGENE muziek, dans en hun kenmerkende meerstemmige zang tot een betoverende live-ervaring.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden