Ally onder de Regenboog

Op 8 april is de tv-première van de documentaire Ally onder de Regenboog. In de documentaire staat centraal hoe jongere en oudere LHBTI'ers in Almere hun leefomgeving ervaren.

Regisseur Claire Slingerland gaat in de documentaire op zoek naar hoe zij het regenboogbeleid van de stad ervaren en zoekt uit of dat anders voor jongeren dan voor ouderen. In de documentaire gaan jongeren openhartig in gesprek met de ouderen over dit onderwerp en dat levert verrassende inzichten op. Daarnaast geeft de documentaire een stem aan de LHBTI-gemeenschap in Almere en laat zien wat zij nodig hebben om zich veilig en geaccepteerd te voelen in hun eigen stad.

 

Ally onder de Regenboog is op 8 april te zien op Omroep Flevoland en het wordt op 10 april herhaald. Omroep Flevoland wordt door alle grote providers landelijk aangeboden en de uitzending is online te bekijken op www.omroepflevoland.nl

*

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

'I' on screen

Intersex Film Festival Amsterdam 2025 - Hoewel 1 op de 90 mensen intersekse is, blijven hun verhalen vaak verborgen. 'Op het grote scherm maken we een onzichtbaar onderwerp zichtbaar.'

Lees verder

Lawaai voor de liefde!

Donald Trump en Viktor Orbán: ze komen naar Den Haag voor de NAVO-top. Wij hebben genoeg van hun haatzaaierij tegen de regenbooggemeenschap. Daarom gaan we demonstreren.

Lees verder

Mijntje: Sekspositief!

Ze staat voor vrolijkheid, openheid, biseksualiteit - en behoorlijk veel blootheid. Mijntje krijgt haar derde album! Doe nu mee met de crowdfunding en ontvang het album in november!

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden