Remember the Future

COC Nederland - 'Remember the Future' is een belofte. Een belofte aan hen die vochten voor onze vrijheid, en aan onszelf om die vrijheid door te geven. Want waar we nu staan, danken we aan de strijd en liefde van wie vóór ons kwam.

Juist nu. In een tijd waarin we voelen dat onze rechten steeds zwaarder onder druk komen te staan, is het belangrijker dan ooit om als gemeenschap met elkaar te verbinden en stevig naast elkaar te staan. Zichtbaarheid is een krachtige vorm van verzet, maar brengt in een verhardende maatschappij ook risico's met zich mee. Veel van ons maken zich zorgen. Hoe blijven we als lhbti+ gemeenschap samen sterk, ook wanneer zorgelijke ontwikkelingen ons niet allemaal op dezelfde manier raken?

Samen is waar we beginnen. Met luisteren. Met spreken. Met posters als protest. Met samenkomen op 17 mei. We zijn niet stil en we staan niet stil. Remember the Future.

We moeten praten.

Op 17 mei, tijdens de internationale dag tegen homofobie, bifobie, intersekse fobie en transfobie, nodigen we de queer gemeenschap uit voor een landelijke Speak-In. Onder begeleiding van een panel van opiniemakers is er ruimte voor uitwisseling over uitdagingen en zorgen die onze gemeenschap raken.

De kracht van gemeenschap is het sterkst als we samenkomen. Juist nu. Aanmelden kan hier.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by COC Nederland (@cocnld)

 

Meer informatie vind je op de website van COC Nederland. Daar kun je ook de posters downloaden.

*

Blijf op de hoogte:

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

'I' on screen

Intersex Film Festival Amsterdam 2025 - Hoewel 1 op de 90 mensen intersekse is, blijven hun verhalen vaak verborgen. 'Op het grote scherm maken we een onzichtbaar onderwerp zichtbaar.'

Lees verder

Lawaai voor de liefde!

Donald Trump en Viktor Orbán: ze komen naar Den Haag voor de NAVO-top. Wij hebben genoeg van hun haatzaaierij tegen de regenbooggemeenschap. Daarom gaan we demonstreren.

Lees verder

Mijntje: Sekspositief!

Ze staat voor vrolijkheid, openheid, biseksualiteit - en behoorlijk veel blootheid. Mijntje krijgt haar derde album! Doe nu mee met de crowdfunding en ontvang het album in november!

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden